Rok szkolny 2013/2014 dobiegł końca

Kolejny rok szkolny 2013/2014 dobiegł końca. W tym roku zakończenie miało miejsce w hotelu restauracji PORT 110 w Iławie.

Mamy zaszczyt pochwalić się tym, że wydaliśmy aż 116 certyfikatów, co oznacza, że tyle osób ukończyło kursy w szkole GREGOR.

Sukces odniosły wprowadzone w ubiegłym roku kursy przygotowujące do egzaminów (m.in. gimnazjalnych i maturalnych), gdzie zdawalność wyniosła 100% z wynikami średnio 90%. W tym roku padł też rekord wyniku egzaminu maturalnego z języka angielskiego, który ciężko będzie pobić. Jeden z maturzystów uzyskał wynik 98% z matury podstawowej oraz 99% z matury rozszerzonej oraz 100% z matury ustnej. Był to Przemysław Olszewski. Serdecznie gratulujemy.

GREGOR wprowadził w zeszłym roku grupy 3-6 osobowe, które cieszyły się największą popularnością.

Lato to czas wakacji, podczas których życzymy wszystkim kursantom udanego wypoczynku, a do kontunuowania lub rozpoczęcia nauki w szkole GREGOR zapraszamy od września.

Już dziś można zapisać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy.