Szkoła GREGOR

Szkoła GREGOR z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem wśród mieszkańców Iławy i okolic, którzy mogą w niej uczyć się języków obcych takich jak: język angielski, niemiecki, rosyjski. Jako jedyna szkoła w Iławie, GREGOR rzeczywiście prowadzi analizę potrzeb kursantów i je szanuje, dlatego w ofercie do wyboru są: Kursy Językowe, na których największy nacisk kładziony jest na naukę mówienia, czyli na najważniejszą sprawność językową, dzięki której można porozumiewać się z obcokrajowcami. Do wyboru mamy również Kursy Przygotowujące do Egzaminów (szóstoklasisty, gimnazjalnych, maturalnych i międzynarodowych). Tu każda sprawność jest rozwijana identycznie, aby kursanci po odbyciu kursu mogli zdać egzamin na najwyższym poziomie. Stopień zdawalności to 100% przy wynikach średnio około 85%.

W bieżącym roku szkolnym Szkoła GREGOR wprowadziła do oferty grupy 3-6 osobowe, które obecnie cieszą się największym zainteresowaniem.  To iście komfortowe warunki, które sprzyjają szybkiemu przyswajaniu wiedzy, a współpraca pomiędzy kursantami a lektorami jest bardzo bliska. Jednak istnieją również zarówno grupy większe 7-10 osobowe, jak i indywidualne.

Rok szkolny nieubłaganie dobiega końca. Niedługo podsumowanie. Już dziś zapraszamy do zapisów do grup na następny rok oraz do śledzenia aktualności.