Szanowni Państwo!

Chcemy poinformować, że właśnie trwa pierwszy etap rekrutacji na kursy 2014/2015, czyli wypełnianie formularzy zgłoszeniowych w których deklarujemy chęć uczęszczania na zajęcia z oferty szkoły GREGOR.

Przypominamy, że zarejestrować się można elektronicznie oraz tradycyjnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Iławie.

Pragniemy poinformować, że wszystkie zgłoszenia, przede wszystkim te elektroniczne, ale także i te tradycyjne, zostały zaakceptowane.

Drugi etap rekrutacyjny, w którym ustalamy dni, godziny zajęć rozpoczyna się 25 sierpnia 2014. Wtedy też ze wszystkimi zarejestrowanymi skontaktujemy się telefonicznie w celu zapewnienia szczegółowych informacji.

Co więcej, pierwszy etap rekrutacji nie kończy się wraz z rozpoczęciem się drugiego etapu. Rejestrować się na kursy 2014/2015 będzie można jeszcze we wrześniu, a na kursy indywidualne przez cały rok szkolny.

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

kontakt@gregor.edu.pl