Zakończenie roku szkolnego 2014-2015

19 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Szkole Języków Obcych GREGOR. Tak, jak rok wcześniej, gościliśmy w zaprzyjaźnionym Hotelu/Restauracji PORT110. Pogoda sprawiła, że tym razem zdecydowaliśmy się na wynajęcie Sali wewnątrz hotelu. I okazało się to doskonałą decyzją, bo potężna ulewa przeszła właśnie w trakcie trwania zakończenia.

Dla nas zakończenie roku jest równie ważne, jak rozpoczęcie, bo jest to moment uhonorowania kursantów certyfikatami i upominkami, co dla osób uczestniczących w zakończeniu po raz pierwszy było lekkim, ale pozytywnym zakończeniem, gdy wszyscy mogli się spotkać, poznać i porozmawiać.

W tym roku szkolnym pierwszy raz zdecydowaliśmy się na otwarcie kursów językowych dla dzieci w wieku 6-8 lat, co okazało się ogromnym sukcesem. Dzieci uczęszczały na zajęcia z ogromną chęcią, czego dowodem jest ukończenie kursu przez wszystkich z bardzo dobrym wynikiem.

Kursy tak zorganizowane, jak i indywidualne cieszyły się uznaniem przez dzieci w wieku szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych, czego dowodem jest wydanie 168 certyfikatów.

Wiele osób uczęszcza na kursy od początku istnienia szkoły, czyli od 2011 roku i zapisało się już na kolejny rok kursów.

Życzymy kursantom udanych wakacji i zapraszamy, już w pełni wypoczętych, na zajęcia w kolejnym roku szkolnym 2015/2016.