Nowa oferta zajęć

Oferta Szkoły Językowej GREGOR na rok szkolny 2016/2017

Szkoła Językowa GREGOR w swojej ofercie posiada naukę języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

GREGOR oferuje naukę języka obcego ogólnego oraz naukę języka obcego zawodowego/specjalistycznego.

GREGOR proponuje dwa rodzaje kursów:

Kurs językowy

Jego charakterystyka to skupienie się na rozwijaniu najbardziej potrzebnej i szukanej przez kursantów sprawności językowej – mówienia. Profesjonalnie przygotowany kurs eliminuje obowiązek pisania esejów i wypracowań, co pozwala jednocześnie maksymalnie skupić się na rozwijaniu sprawności mówienia, która jest ćwiczona na bazie elementów słownictwa i gramatyki na każdej jednostce lekcyjnej. W rezultacie, każdy kursant zauważa, że mówienie w języku obcym wcale nie jest takie straszne. Wręcz przeciwnie, sprawia wiele przyjemności.

Dwa rodzaje grup:

• KURSY INDYWIDUALNE 1-3 OSOBOWE
  • KURSY ZORGANIZOWANE 4-9 OSOBOWE
  • DZIECI W WIEKU 6-8 LAT
  • DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
  • MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ ORAZ SZKÓŁ PONADGMINAZJALNYCH
  • DOROSŁYCH

Dobór do grup pod względem zaawansowania następuje po wstępnej rozmowie z Dyrektorem Szkoły.

Przygotowanie do egzaminów

W trakcie tego kursu wszystkie sprawności językowe są rozwijane w tym samym stopniu. Celem nie tylko jest stuprocentowa zdawalność egzaminów przez naszych kursantów, ale przede wszystkim uzyskanie jak najlepszego wyników. Profesjonalne podejście lektorów do każdego indywidualnie sprawia, że każdy może być pewien o swój sukces po egzaminie.

NASZE KURSY OBEJMUJĄ PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW:

Zapisy przyjmujemy przez cały rok kalendarzowy!

Kursy zorganizowane dla większej ilości osób
trwają od połowy września do połowy czerwca.

Zapisz się już teraz!!!