Zakończenie roku 2015-2016

22 czerwca 2016 roku wszyscy kursanci Szkoły Językowej GREGOR zostali zaproszeni na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016, które tym razem odbyło się w auli Samorządowego Gimnazjum numer 1 w Iławie. Chcielibyśmy w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować Pani Dyrektor Aleksandrze Skubij za miłe i ciepłe przyjęcie.

Ceremonia zakończenia jest zawsze wyczekiwana przez weteranów Szkoły Językowej GREGOR, a dla pierwszoroczniaków czymś zawsze zaskakującym. Ten rok był bardzo wyjątkowy z wielu powodów. Szkołę opuściła grupa, która była tak naprawdę powodem zaistnienia szkoły GREGOR. To wyjątkowe Panie, które uczyły się przez pięć lat, a nauczyły się zapewne bardzo wiele. Serdecznie dziękujemy i życzymy wielu możliwości w posługiwaniu się językiem angielskim.

Ten rok to także duża ilość grup maturalnych. Maturzyści ciężko pracowali przez cały rok. Pomysł organizacji wielu matur próbnych okazał się ogromnym sukcesem. W rezultacie mamy pierwszego maturzystę w istnieniu Szkoły Językowej GREGOR, który uzyskał wynik 100% z matury rozszerzonej. Ogromne gratulacje. To wielka duma dla szkoły. Gratulujemy też pozostałym maturzystom, którzy osiągnęli również znaczące wyniki oscylujące w granicach 90%.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się kursy dla dzieci najmłodszych. To zdecydowanie powód znakomitego pedagoga, Pani Agnieszki Jankowskiej, która dzięki profesjonalnemu, indywidualnemu podejściu do każdego młodego kursanta, potrafiła sprostać każdej tak pedagogicznej, jaki i wychowawczej sytuacji.

Jednak Szkoła Językowa GREGOR swoją ofertę kieruje również do pozostałych wiekowo kursantów, którzy z dumą prezentowali swoje certyfikaty. Czas teraz na relaks, wakacje i powrót do nauki od września.