Uroczyste zakończenie kursów roku 2017/2018

Naukowcy uważają, że trzeci piątek czerwca, to najszczęśliwszy dzień w roku. Dlaczego? Ponieważ jest już ciepło na zewnątrz, wieczory są jasne, weekend się właśnie zaczyna i jeszcze jedno – zawsze wtedy Szkoła Językowa GREGOR organizuje uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Tak było i w tym roku. W piątek, 15 czerwca wszyscy tegoroczni kursanci GREGORA zostali zaproszeni do Portu Śródlądowego w Iławie, aby dostojnie podsumować i pożegnać mijający rok kursów.

P1280292_mniejsze.jpg

Na początku dyrektor szkoły Grzegorz Olszewski powitał wszystkich oraz poinformował, że to już siódmy ukończony rok kursów w szkole GREGOR.

P1280289_mniejsze.jpg

Do tej pory zostało wydanych kilkaset certyfikatów, w tym 142 w tym roku. Język angielski jest wciąż językiem dominującym, jeśli chodzi o wybór nauczanego języka obcego w GREGORZE, choć są i tacy, którzy kształcą swoje umiejętności w języku niemieckim. Nowością w tym roku były kursy przez internet, które cieszą się coraz większą popularnością, gdyż komfort przy nauce języków obcych jest jednym z kluczowych czynników, którego bez wątpienia można mieć podczas nauki online.

Atmosfera zajęć w GREGORZE jest zawsze bardzo pozytywna, o którą bezustannie dba jego kadra. Szkoła również może się poszczycić nie tylko stuprocentową zdawalnością egzaminów, do których przygotowują się jej kursanci, ale także wysokimi wynikami, co i w tym roku udowodnili kursanci zdobywając średnio 80-100% wynik.

P1280284_mniejsze.jpg

Wracając do uroczystości, następnie zostały wręczone podziękowania i kwiaty nauczycielom, pracującym w GREGORZE: Pani Marcie Górnej, nauczycielce języka niemieckiego, współpracującej ze szkołą od samego początku, czyli od 2011 roku, Panu Przemysławowi Chełkowskiemu, nauczycielowi języka angielskiego i amerykańskiego, pracującemu w szkole GREGOR od 2012 roku oraz Pani Agnieszce Jankowskiej, nauczycielce języka angielskiego, specjalizującej się nauczaniem nowoczesnymi metodami w grupach dla dzieci i młodzieży, a współpracującej ze szkołą GREGOR od 2015 roku.

Oprócz tego, w szkole GREGOR uczy sam Grzegorz Olszewski – nauczyciel języka angielskiego nowoczesnymi, spersonalizowanymi metodami dla osób w każdym wieku. Coraz większa kadra pokazuje, że GREGOR wciąż rozwija się, pragnąc świadczyć naukę języków obcych na najwyższym poziomie.

P1280297_mniejsze.jpg

Kwiaty zostały także wręczone osobie, która zajmuje się wszelką administracją działania szkoły – niezastąpionemu Mirosławowi Olszewskiemu.

P1280306_mniejsze.jpg

Sercem szkoły są przecież sami kursanci, bez których szkoła nie istniałaby, a których podczas uroczystości zakończenia roku kadra szkoły GREGOR chciała uhonorować certyfikatami i gadżetami. W tym roku ceremonię rozpoczął wyrecytowany przez wszystkich uczestników zakończenia jakże zabawny wierszyk (oczywiście, w języku angielskim) o miłości. Po czym zostały uroczyście wręczone certyfikaty.

2020-06-03_18-22_145.jpg

rekrutacja ruszyła właśnie 15 czerwca 2018 roku. Zachęcająca jest promocja dla osób rejestrujących się do końca czerwca, dzięki którym zajęcia podczas pierwszych dwóch tygodni września będą gratis.

Rok szkolny 2018/2019 GREGOR rozpoczyna się 10 września 2018 roku. Zapisywać się można poprzez stronę internetową szkoły www.gregor.edu.pl/zapisy. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do obejrzenia całej fotorelacji z tego wydarzenia.

Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Redaktor Naczelnej Gazety Iławiskiej, Pani Magdaleny Rogatty.

Tutaj link do artykułu zamieszczonego właśnie w Gazecie Iławskiej